KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062163
nr 1306 2163
Kid Kumlin
(1934-2020), Sverige
Oljemålning, Kid Kumlin (f. 1934), Sverige. Koviks träsk, Signerad. Olja på pannå, 25x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:09:39
5/2 20:17:08
Kid Kumlin
Läs mer om Kid Kumlin